Dnia 10 sierpnia odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Żyr.A.F.A. po Puszczy Bolimowskiej. Głównym celem rajdu był Browar w Bednarach, niedaleko Łowicza. Wyruszyliśmy spod toru kolarskiego w kierunku Sokula. Grupa liczyła około 30 osób, ale po drodze dołączyło do nas po kilka osób z Sochaczewa oraz już w samych Bednarach. Tak że było nas ponad 40 uczestników.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Na docelowym miejscu była przerwa w podróży, gdzie można było się posilić, a właściciel Browaru i pubu zarazem opowiedział nam wiele interesujących szczegółów z procesu produkcji piwa. W czasie rajdu zwiedziliśmy wiele urokliwych miejsc i miejscowości na trasie, gdyż droga wiodła przez tereny leśne i wiejskie. Po drodze wpadliśmy na trochę nad Zalew Bolimowski, gdzie niektórzy zażyli kąpieli wodnej.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pogoda dopisała, gdyż od rana do samego wieczoru czyli do domu była słoneczna i ciepła. Więcej o rajdzie na stronie Stowarzyszenia Żyr.A.F.A.

Waldek

PS. Cała trasa rajdu w końcu liczyła około 90 km co dla mnie było rekordowym osiągnięciem w jeździe rowerem w ciągu jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *