Rozpoczął się nowy Rok 2015. Jak z każdym nowym rokiem mamy nowe plany, marzenia. Dla mnie styczeń rozpoczął się od aktywnej rehabilitacji po dwóch zabiegach chirurgicznych, o których pisałem wcześniej. Lekarz zalecał od początku dużo ruchu, dużo spacerów. W internecie trochę szperałem o rehabilitacji po przebytych przepuklinach ale raczej w stosunku do biegaczy tych informacji jest niewiele. Sporo jest, ale w stosunku do kulturystów, atletów. Nawet teraz niedawno w radiu słyszałem o przebytej operacji przepukliny kulomiota Tomasza Majewskiego i jego rehabilitacji 6-8 tygodni.

DSC04786X

Biorąc do serca zalecenia lekarza, mając dużo czasu, gdyż cały styczeń byłem na zwolnieniu, przemaszerowałem swoje miasto Żyrardów wzdłuż i wszerz będąc w miejscach, w których nie byłem latami pokonując ponad 200 km. Starałem się chodzić krokiem marszowym w tempie 6 km na godzinę. W tym okresie oprócz chodzenia wykonywałem lekkie ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz spędziłem sporo czasu na rowerze stacjonarnym, przejeżdżając na nim też ponad 200 km. Po tak spędzonym styczniu w lutym wracam już do pracy, a po rozmowie z chirurgiem do mojego powrotu do spokojnego rozpoczęcia biegania.

DSC04802X

Fizycznie czuję się dobrze, już i pierwsze plany na wiosnę są zarysowane. Żyr.A.F.A. Żyrardów wraz z Urzędem Miasta Żyrardowa organizuje 1 marca Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym na dwóch dystansach: 5 km oraz na 1963 metry.

Zapraszam

Waldek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *