Dwa tygodnie temu napisałem o budowie parku Seniora na osiedlu Żeromskiego. W sobotę 14.X odbyło się otwarcie z udziałem najwyższych osób władzy miasta z prezydentem Wojciechem Jasińskim, wiceprezydentem Chrzanowskim, przewodniczącym rady miasta Marcinem Rosińskim – człowiek z Żyr.A.F.A.

IF

Po poświęceniu parku przez proboszcza naszej parafii nastąpiło uroczyste otwarcie z przemowami oraz przecięciem symbolicznej wstęgi. Na tę uroczystość przybyło wiele przedstawicieli różnych instytucji, stowarzyszeń seniorskich oraz bardzo wiele osób, którzy chcieli to zobaczyć i którzy już od wielu dni korzystają z urządzeń parku jak i tężni. Przygrywał zespół muzyczny Matrix, były kiełbaski z rożna przy stoliku z szachami był mistrz Pękacki.

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

if

Piszę o tym chociaż wielu z młodych ludzi teraz wzruszy ramionami, ale czas płynie i czy wcześniej czy później każdego dotknie upływ lat i będzie potrzebował takich miejsc na aktywny odpoczynek. Nie ucieknie nikt przed tym. Jestem w stowarzyszeniu Żyr.A.F.A. najstarszym i bardzo popieram takie inicjatywy dla seniorów, gdyż jesteśmy za aktywnością dla wszystkich, którzy tego pragną i chcą.

Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *