Mija miesiąc za miesiącem czas płynie nieubłaganie i nastała jesień. Nie tak dawno topiliśmy marzannę, a już przyszedł czas na zakończenie sezonu rowerowego. Miejscem spotkania zaprzyjaźnionych grup rowerowych z Żyrardowa, Mszczonowa, Skierniewic, Sochaczewa i innych był lokal w Nieborowie – Posterunek 77.

Z Żyrardowa wyruszyliśmy po 9 godz., w grupie 10 osób. W przerwie wycieczki w Bolimowie dołączyła do nas grupa ze Skierniewic i Sochaczewa. Razem dotarliśmy do Nieborowa. Tam dołączyła do nas jeszcze kilka osób. Posterunek 77 to restauracja urządzona w dawnym stylu PRL milicji. Są tam gadżety z minionej epoki, a także obok dwa stare myśliwce, samochody wojskowe, milicyjne, do którego próbowałem się dostać.

9

8

5

7

4

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ogólnie było nas ponad 20 osób. Każdy osobiście zamawiał dania dla siebie według smaku i upodobania. Bardzo miła atmosfera. Po posiłku wspólne zdjęcie i rzucona wcześniej propozycja przejazdu do pobliskich Bednar do zaprzyjaźnionego browaru na nowo wyprodukowane piwo Kiwka z kiwi.

6

3

Po krótkim biesiadowaniu i kosztowaniu piwa po godz. 15-tej powrót do domu. My z Żyrardowa mieliśmy najdalej. Jeżeli w tamtą stronę jechaliśmy z wiatrem, a był dosyć silny, to z powrotem z Bednar odcinek 35 km był pod wiatr i bardzo dał się nam w kość.

1

Ogólnie impreza udana i tak szczerze powiedzmy to sekcja rowerowa Stowarzyszenia Żyr.A.F.A. jest najbardziej prężna i aktywna.

Teraz pozostają nam wypady solowe w miarę pogody i czekamy na wiosnę i nową skierniewicką Marzanę.

Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *