Dziś Święto Niepodległości, które jest także patronem mojej ulicy przy której mieszkam i pomimo fatalnej pogody wyszedłem o kijkach na swoje ścieżki do lasu pokonując 13,5 km w tempie 8:48 min./km. Złapałem też czas dzisiejszego święta 11:11 było to 1:40 h. w tym czasie złapał mnie dwukrotnie deszcz i raz krupa śnieżna,ale także wychodziło też słoneczko.

11listopada

Najważniejsze nie dać się chandrze jesiennej. W piątek byłem z żoną w Resursie na 6 festiwalu siątek czyli ludzi którzy występowali na scenie po pięćdziesiątce. Wykonywali po dwie piosenki swoje lub innych i byli oceniani przez jury. Całość otworzył prezydent miasta Wojciech Jasiński. Na scenie występował mój kolega rówieśnik z którym chodziliśmy do szkoły. Przybyło wiele osób tworząc sympatyczną atmosferę. Fajnie jest, że w tym wieku wielu ma różne ciekawe zajęcia, zainteresowania pozwalające zapomnieć o upływającym czasie.

Zdjęcie0217

Zdjęcie0212

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pozdrowienia dla syna Pawła (pawelbiega.pl) który biegł w Warszawie w Biegu Niepodległości.

Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>