Piątek był bardzo ładnym, słonecznym dniem. Sobotę zapowiadano podobnie, ale cały weekend był mglisty i ponury. Mimo tego w sobotę po rannych pracach domowych w południe wyszedłem z domu aby uciec przed smogiem o pobiegać po lesie.

Zrobiłem pętlę ok. 12,5 km. Po południu o godz. 18 w najbardziej reprezentacyjnym budynku w Żyrardowie, czyli w Resursie gdzie niedawno odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika patrona miasta Filipa de Girarda odbyło się walne zebranie naszego stowarzyszenia Żyr.A.F.A.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W sali konferencyjnej w czasie obrad wyłonione zostały nowe władze oraz omówione zostały zagadnienia na przyszły rok. Jako najstarszy członek liczyłem głosy tajnego głosowania w czasie wyborów. Więcej na stronie stowarzyszenia.

Jeśli chodzi o plany na przyszły rok to zostały ustalone sprawy techniczne na najbliższy bieg Żołnierzy Wyklętych, który organizujemy w Żyrardowie 26 lutego 2017 r. Po spotkaniu złożyliśmy sobie życzenia świąteczne na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, czego również życzymy wszystkim naszym sympatykom.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W niedzielę przy jeszcze bardziej niesprzyjającej aurze ostrym marszem pokonałem w lekko ponad godzinę 7 km.

Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *