Październik – kolejny mokry miesiąc tegorocznej jesieni. Mimo tego na tę jesienną chandrę najlepszy jest relaks w postaci ruchu dla utrzymania sprawności oraz przeciw chorobom typowym dla tego okresu roku.

W tym miesiącu było jak co roku zakończenie sezonu rowerowego które odbyło się w Nieborowie w restauracji Posterunek 77. Dzięki temu też ja na rowerze ukręciłem blisko 240 km.

IF

Również jestem zadowolony w chodzeniu o kijkach, gdyż przeszedłem ponad 80 km. Były w tym moje dwa rekordy. Jeden to dystans 15,3 km. Taki sam miałem w Książenicach gdy biegłem na wiosnę w biegu charytatywnym i uzyskałem 1:27 h. Teraz o kijkach zrobiłem to w czasie 2:19 h oraz drugi szybkościowy 10 km przeszedłem w 1:25 h co łapałbym się w limicie biegu na dychę. Do tego dodajmy 60 km zwykłego marszu, praca i wyjdzie całkiem nieźle jak na ten zapłakany miesiąc.

Photo0529

Photo0528

Photo0527

Dzisiaj tradycyjnie w weekend zaliczyłem ponad 12 km po leśnych bezdrożach. Obok z tego zdjęcia jak wygląda na jesieni las.

Waldek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>