V edycja biegu tropem wilczym w upamiętnieniu żołnierzy wyklętych w Żyrardowie już za nami. Od kilku tygodniu przygotowania organizacyjne a w weekend kulminacja w biurze zawodów w Miejskim Domu Kultury. W sobotę pakowanie oraz wydawanie ich na bieg główny 5 km, a w niedzielę zapisy na bieg 1963 m. oraz wydawanie pakietów na oba biegi prawie do czasu startu.

Przed biegiem odbyło się też spotkanie z wolontariuszami którzy byli rozstawieni w różnych punktach trasy, w zabezpieczeniu bezpieczeństwa biegających. Dzięki im za pomoc. Ja w czasie obu biegów jak zwykle stałem na skrzyżowaniu przy plebani.

Syn Paweł

Frekwencja oraz pogoda możliwie dopisała. W biegach różnica wieku ogromna od kilkulatków do najstarszego pana Kocimskiego 70 lat. Brali w biegu też znane osoby jak były viceprezydent Żyrardowa pan Kaczanowski oraz poseł Maciej Małecki.

 

 

Przy rozdawaniu nagród oraz pucharów uczestniczył prezydent miasta pan Chrzanowski oraz władze miasta, które wspomagały Stowarzyszenie Żyr.A.F.A. w organizacji całego przedsięwzięcia, oraz też pomagali przy wręczaniu nagród.

Syn Michał jako pilot

Nasi członkowie organizowali, pomagali, a także niektórzy uczestniczyli w biegu, była też nasza sławna żyrafa.

Gonię żyrafę

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do następnego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *